ביטוחים פנסיונים

ביטוח חיים, ביטוח מנהלים ואובדן כושר עבודה

ביטוחים אלו מאפשרים לך לשמור על רמת החיים של משפחתך העלולה להיפגע קשות בעת מוות, בעת אובדן יכולת העבודה וההשתכרות או בעת נכות. על מנת לשמור על ההמשכיות הכלכלית החשובה לך כל כך יש להיערך לכך מבעוד מועד.
פוליסת ביטוח חיים למקרה מוות, אובדן כושר עבודה ונכות וביטוח מנהלים מעניקות לך את הסכומים הדרושים על מנת להבטיח את רווחת המשפחה ויציבותה הכלכלית לעתיד גם בזמנים קשים, ובכלל בכל רגע בחיים.

קרן פנסיה
האם חשבת פעם על היום שאחרי פרישתך מהעבודה? או ליום שבו לא יעמוד כוחך ולא תוכל לעבוד יותר? אם ברצונך לשמור גם בגיל הפרישה על אותה רמת החיים שהיית מורגל אליה, כדאי לך להפריש כבר מגיל צעיר כספים לקרן פנסיה. קרנות הפנסיה נועדו להבטיח לך או לשאיריך הכנסה חודשית לכל החיים במקרה של פרישה, נכות, או במקרה, חס וחלילה, של מוות, בכפוף להוראות תקנון הקרן.
פנה אלינו להתאמת מוצר המתאים לצרכיך ולצרכי משפחתך.

קופות גמל
קופת גמל הינה מכשיר חיסכון לטווח ארוך או בינוני המיועד להבטיח לך, שכיר או עצמאי, הכנסה בעת הפרישה מהעבודה (למעט קרנות השתלמות). כיום קיימות בשוק מספר רב של קופות גמלת, אך איך תדע איזו קופת גמל מתאימה לך? מבולבל מההיצע של קופות הגמל?
פנה אלינו להתאמת מוצר המתאים לצרכיך.

קרן השתלמות
קרנות השתלמות הפכו לאחד ממכשירי החיסכון החשובים והמשתלמים במשק, מדובר באפיק היחיד, שאינו לטווח ארוך, שנותר פטור ממס לאחר הרפורמות במיסוי שוק ההון בישראל.
פנה אלינו להתאמת מוצר המתאים לצרכיך.

אובדן כושר עבודה רופאים
ישנן המון תכניות ביטוח למקרה של אובדן כושר עבודה הנותנות הגדרות שונות. חשוב מאוד לדעת כי הסעיפים הייחודיים הניתנים על ידינו יבואו לידי ביטוי ויהיו מהותיים בזמן מקרה ביטוח ולכן בנינו מוצר רחב ביותר המתאים בדיוק לעיסוקך כרופא בכל תחומי ההתמחות ובמחיר הנמוך ביותר. בדוק עוד היום את היקף הכיסוי ואת המחיר שאתה משלם עבורו.
 
 
חיסכון לילדים ולהשקעה
חיסכון לילדים מאפשר לך לחסוך ולהשקיע כספים כהפקדה שוטפת או כהפקדה חד פעמית לכל מטרה, את החיסכון תוכל לייעד עבור ילדיך או נכדיך למטרות שונות. כגון: מימון לימודים, חתונה, רכישת נכס, נדל"ן וכו'.
פנה אלינו להתאמת מוצר המתאים לצרכיך.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

צור קשר

השאר פרטים

גרנדש גלעד - סוכן ביטוח מקצועי, איכותי, ובלתי מתפשר - עבורך.