ביטוח אובדן כושר עבודה

כאשר אדם מאבד את יכולתו לעבוד בשל פציעה או מחלה, באופן קבוע או זמני- ביטוח אובדן כושר עבודה יאפשר לו לקבל סכום חודשי, במקום את המשכורת שלו. באמצעות הביטוח ובמצבים כאלו, אנשים למעשה מצליחים לשמור על רמת החיים שלהם, בדומה לרמה בה חיו בטרם השתנה מצבם.

למי כדאי לעשות ביטוח אובדן כושר עבודה ?

אנשים צעירים ובריאים נרתעים מלחשוב על עתיד שאיננו ורוד, ולעיתים אינם לוקחים בחשבון את "היום שאחרי". מחלה קשה או פציעה, עלולה "לתפוס" כל אדם- ללא קשר לגילו או למצבו הרפואי הנוכחי. חשוב לדעת- מומלץ לעשות ביטוח לאובדן כושר העבודה, דווקא כאשר אין כל סיבה לחשוש משינוי המצב הפיזי, כיוון שקיימת תקופת אכשרה- כלומר המתנה- בטרם יוכל המבוטח לנצל את הזכויות המגיעות לו במסגרת הביטוח, במקרה ויקרה לו משהו חלילה. 

ביטוח אובדן כושר עבודה איננו מתייחס אך ורק לאנשים שלא יכולים כלל לעבוד, אלא גם עבור אלה שיכולים לעסוק בעבודתם באופן חלקי. אנשים כאלה אשר רמת ההשתכרות שלהם לאחר הפציעה או המחלה, אינה דומה למה שהרוויחו בטרם התרחש מקרה הביטוח- יקבלו השלמה כספית למשכורתם מחברת הביטוח, פיצוי שאמור לייצר עבורם את רמת החיים שאליה היו רגילים בטרם השינוי.

כיצד לייצר כיסוי ביטוחי מתאים שייתן לכם שקט

חשוב לקבל ייעוץ מקצועי של סוכן ביטוח אמין, המתמחה בביטוחים של אובדן כושר עבודה וכל המשתמע מכך. סוכנות הביטוח של גלעד גרנדש תסייע לכם לעשות ביטוח בתנאים המיטביים עבורכם, שיעניק לכם ביטחון ושקט. 

כדאי לדעת- פוליסה של אובדן כושר העבודה איננה עניין פשוט- מדובר במסמכים רבים ומורכבים, ועל מנת לממש את הזכויות במקרה הצורך- תידרשו להמציא אישורים ולהתמודד עם בירוקרטיה. בואו בהקדם לפגישה בסוכנות הביטוח של גלעד גרנדש, ובטחו את עצמכם בתנאים הטובים ביותר.

 

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

צור קשר

השאר פרטים

גרנדש גלעד - סוכן ביטוח מקצועי, איכותי, ובלתי מתפשר - עבורך.