ביטוח אלמנטרי

ביטוח דירה

ביטוח דירה מאפשר שקט נפשי במקרים רבים בהם דירתך ותכולתה הינם רכושך היקר ביותר ועל כן חשוב להגן עליהם ולבטחם. אנו נספק לך מעטפת ביטחון שתשמור על היקר לך מכל. בעלות על דירה או שכירותה מטילה עליך אחריות כלפי בני משפחתך הגרים בדירה, אך גם כלפי המבקרים והעובדים בה. אנו נמצא את המענה לכל צרכי הביטוח שלך לדירה ותכולתה והגנה לבאי ביתך.

ביטוח רכב
רכב הוא רכוש יקר ועל כן חשוב להגן עליו ולבטחו. על מנת לנסוע בראש שקט כדאי שיהיה לך ביטוח רכב מקיף. אנו נמצא את המענה לכל צרכי הביטוח שלך לרכב. כל נהג ובעל רכב חשופים לסיכונים. פוליסות ביטוח הרכב נותנות פתרון מצוין לכל ביטוח הדרוש לך בכל רגע בחיים.

ביטוח לעסק ולמשרד
ביטוח לעסקים נועד להגן על עסקך המהווה מקור פרנסתך. כבעלים בעסק חלה עליך אחריות כלפי עובדיך, שכניך ולקוחותיך. אנו מציעים לך מגוון ביטוחים בפוליסת ביטוח לעסקים, המותאמת לכל רגע בחיים ולכל צורכי הביטוח שלך לעסק.

ביטוח אלמנטרי (נקרא גם ביטוח כללי) כולל בתוכו את כלל הביטוחים הבסיסיים בחיינו כגון: דירות, ביטוח חובה לרכב, רכוש ואובדן רכוש, בתי עסק, אחריות מעבידים, תאונות אישיות, מחלות ואשפוז, כלי טייס וכלי שייט, מטענים בהובלה, ביטוח הנדסי, ביטוח אשראי, סיכונים, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד.

לפרטים נוספים וייעוץ לגבי ביטוח אלמנטרי צרו קשר עכשיו.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

צור קשר

השאר פרטים

גרנדש גלעד - סוכן ביטוח מקצועי, איכותי, ובלתי מתפשר - עבורך.