קרן השתלמות

קרן השתלמות היא למעשה קופת חיסכון המיועדת לימים קשים יותר. כמובן שניתן לפתוח את הקרן גם לצורכי לימודים, נסיעה לחו"ל או לכל מטרה אחרת כאשר טווח הזמן המדובר הוא טווח זמן ארוך יחסית. קרן זו מיועדת הן לשכירים והן לעצמאים, ולמעשה היא מאפשרת צורת חיסכון אטרקטיבית ביותר, בזכות הטבות המס השונות שהיא מציעה. אנשים רבים בוחרים לא לפדות את הקרן שלהם, אלא להשאיר אותה לעת זקנה, כתוספת לקרן הפנסיה שלהם. מדובר במוצר פיננסי חשוב ויעיל, אשר יכול להגדיל משמעותית את סכום הכסף שמצוי ברשותכם לעומת ההפקדה של הכסף בחשבון הבנק בריבית אפס. עצמאיים רבים חייבים לשקול את האופציה הזאת בחיוב, היות ומדובר על הזדמנות נפלאה לעתיד הכלכלי שלהם.

מה היתרונות של קרן השתלמות ?

כאמור, מדובר על מוצר פיננסי אטרקטיבי אשר מאפשר לחסוך סכומי כסף משמעותיים בטווח זמן בינוני עד ארוך. מעסיקים יכולים להפריש לקרן של העובדים שלהם וליהנות בכך מהוצאה מוכרת לצורכי מס, אך גם עצמאיים יכולים לפתוח לעצמם קרן ולהתחיל לחסוך. עצמאי רשאי להפקיד 7% מהכנסתו השוטפת, וליהנות מהטבות מס ניכרות. קודם כל, עבור ההפרשה לקרן ניתן ליהנות מניכוי מס בשווי של עד 4.5%, ובכך למעשה להתקזז עם מס ההכנסה בשל הוצאה מוכרת. מעבר לכך, מדובר על הזדמנות מצוינת ליהנות מהיכולת לחסוך סכום כסף משמעותי ברמת סיכון מוגדרת מראש. חשוב לבחור בקרן שמציעה את התנאים הטובים ביותר, על מנת ליהנות מכל היתרונות האפשריים.

גרנדש גלעד – סוכן ביטוח מוביל

חברת גלעד גרנדש הינה חברה מקצועית המציעה לכל לקוח את קרן ההשתלמות האידאלית עבורו. החברה מספקת יחס אישי ואדיב לכל לקוח, ומעניקה מגוון רחב של מסלולים שונים על מנת שיתאימו לכל אחד. לקבלת ייעוץ מקצועי צרו קשר עוד היום.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

צור קשר

השאר פרטים

גרנדש גלעד - סוכן ביטוח מקצועי, איכותי, ובלתי מתפשר - עבורך.